KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS SU NEVILIU TRANTERIU
12–16 dienois Klaipėdos lėlių teatre Lietuvos Nacionalinis UNIMA centras organizuoja kūrybines dirbtuves, skirtas lėlių teatro aktoriams. Dirbtuves ves žymus Nyderlandų lėlių teatro kūrėjas Neville‘is Tranter‘is.

Neville Tranter – garsus australų kilmės lėlininkas, nuo 1978 m. spektaklius statantis Olandijoje. Meistriškai naudodamas vizualiojo ir lėlių teatro priemones, jis sukūrė savitą teatrinę išraišką. Aktorius negailestingai, tačiau kartu ir poetiškai žiūrovams parodo kiekvieno baimes ir troškimus, potraukius ir norus, kuriuos įkūnija žmogaus dydžio lėlės. Derindamas minimalią scenografiją ir rafinuotą muziką, šviesas ir garsus, pasitelkdamas tradicinio teatro bei moderniąsias technologijas, Neville Tranter sukuria tokį vaizdų pasaulį, kurio žiūrovai ilgai negali pamiršti.

Registracija į kūrybines dirbtuves (dalyvių skaičius ribotas!) ir daugiau informacijos el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
arba telefonu +37061529524. Dalyvavimas mokamas: Lietuvos UNIMA centro nariams – 15 Eur, ne nariams – 45 Eur.
Registracija vyksta iki rugsėjo 7 d.
Kiekvienas dalyvis dirbtuvėms turi būti paruošęs bet kokia kalba trumpą monologą iš pasirinktos pjesės, dainą arba eilėraštį.
Kūrybinių dirbtuvių tema – lėlės / objekto galimybės teatre.
Didelis dėmesys bus skiriamas lėlininko kaip „aktoriaus“ vaidmeniui šalia lėlės, jų tarpusavio sąveikai, lėlininko ir lėlės „kūno kalbos“ skirtumams,
lėlės ir lėlininko vaidmenų kaitai (kas kam tarnauja?).
Per užsiėmimus su lėlėmis bus kuriami trumpi etiudai ir draminės situacijos (su tekstu ir be jo),
praktinės lėlių galimybės bus iliustruojamos spektaklių vaizdo ištraukomis.
Lietuvos UNIMA centro inf.
 

Naujienų prenumerata

Rekomenduojame

Teatrinė instaliacija vienam žiūrovui
MEILE, DON'T STOP
Skaityti daugiau...

Dienos video

khantry design